اخبار فیلم

اخباری ویژه و توضیحات بیشتر از The Amazing Spider-Man 2

 

فیلم The Amazing Spider-Man 2 یک کارکتر رازمانند و محرمانه داشت و قرار بود تا همچنان محرمانه بماند ، اما از آنجا که اخبار ها در یک جعبه نمی مانند از این راز The Amazing Spider-Man 2 نیز پرده برداری شد . Felicity Jones یکی از بازیگران این فیلم می باشد که شایعات بسیاری در مورد کارکتر او در این قسمت منتشر شد و خودش نیز در مصاحبه ای به تمام انها جواب داد و یا بهتر بگوییم لو داد که باعث شده است تا بسیاری از طرفداران مطمئن شون بزودی پروژه ی The Sinister Six را در داستان های مرد عنکبوتی خواهند دید .

قبل از توضیحات بیشتر باید اعلام کنیم که The Sinister Six پروژه ای ار داستان های کمیک بوک مارول می باشد که در ان تعدادی از ابرقدرت های شخصیت منفی وارد نبردی با  Spider-Man می شوند . مطالبی که در ادامه خواهید خواند ، امکان اسپویلر داستان را داراست . Felicity Jones در آخرین مصاحبه اش تایید کرد که در The Amazing Spider-Man 2 نقش کارکتر مرموز و دزد جواهرات Black Cat را بازی خواهد کرد و در ادامه افزود :” این کارکتر بسیار محرمانه می باشد ، اما من دوست دختر Goblin (در سه گانه ی اول Willem Dafoe این نقش را بازی کرده بود) هستم ، من با اون رابطه دارم و شریک جرماش نیز می باشم و کارکتر من بسیار تاریک می باشد “. مسلما در آینده کمپانی Sony به Felicity Jones تذکر خواهد داد که وقتی می گویی “بسیار محرمانه می باشد” ، بنابراین دیگر نباید ادامه بدهی و همه چیز را تعریف کنی .

به هرحال برطبق گفته های Felicity Jones میتوان باور کرد که سرانجام Black Cat را در سری فیلمهای مرد عنکبوتی خواهیم دید و البته نکات مهم دیگری نیز وجود دارد که باید متذکر بشویم ، اول اینکه Black Cat دقیقا همان کارکتری نیست که Goblin با او قرار می گذارد ، بلکه ان شخص Harry Osborne با بازی Dane DeHaan است و البته این احتمال هم وجود دارد که او خیانت کند و با پدر Harry Osborne یعنی Norman Osborne با بازی Chris Cooper رابطه داشته باشد و همچنین این احتمال وجود دارد که Marc Webb علاقه ای به آوردن Goblin با بازی Chris Cooper نداشته باشد و تنها او را در همان شکل Norman Osborne مشاهده کنیم . از طرفی هم در داستان های کمیک بوک دوست دختر Harry Osborne شخصی بنام Lily Hollister نام دارد که او هم از سرم Goblin استفاده می کند و به Menace (یک اسلحه مرگبار) تبدیل می شود .

تا به اینجا امکان دارد بسیاری از شما سردرگم شده باشید و ما نیز باید بگوییم که پروژه ی The Amazing Spider-Man کم کم دارد عجیب می شود . بسیاری از خبرگزاری ها حتی حضور Menace و Goblin را در The Amazing Spider-Man 2 تایید کرده اند اما خبر رسمی در اینباره وجود ندارد . اما همانطور که در بالا گفتیم حضور داستان های The Sinister Six در ادامه فیلمهای مرد عنکبونی چندان بعید نیست و اگر دقت کنیم متوجه می شویم که کمپانی Sony تا به اینجا Electro و Lizard و Rhino را تایید کرده است . اما باز هم باید به کمپانی  Marvel و The Avengers تبریک گفت که باعث شدن تا دیگر استایو ها هم به فکر ساخت فیلمی با چند قهرمان و یا شخصیت منفی بیفتند مانند X-Men: Days of Future Past اما کمپانی Sony چندان از این مزایا برخوردار نبست و به همین دلیل امکان دارد از تنها کارکتر مهم و معروفشان بنام Spider-Man استفاده کنند .

دیگر بازیگران این فیلم را Andrew Garfield , Emma Stone , Jamie Foxx , Dane DeHaan Paul Giamatti , Chris Cooper و Sally Field حضور دارند .

فیلم The Amazing Spider-Man 2 در تاریخ ۲ می ۲۰۱۴ اکران می شود .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن