اخبار فیلم

اخباری تازه از فیلم THE AMAZING SPIDER-MAN 2

امروز اخبار جدیدی از فیلم The Amazing Spider-Man 2 منتشر شد . اخباری که اگر توسط سایت Hollywood Reporter منتشر نشده بود باید به ان شک میکرد . در این اخبار منتشر شده اعلام شده است که Paul Giamatti قرار است تا نقش  Rhino به معنای ( کرگردن ) رو در The Amazing Spider-Man 2 بازی کند . برای کسانی که با داستان های کمیک بوک اشنایی ندارند باید گفت که Rhino یک شخصیت غول پیکر است که با سرش بصورت قوچ مانند به اجسام می کوبد . با انتشار این خبر باید به نوعی در نوع کیفیت قسمت دوم این فیلم نیز شک کرد و ایا سازندگان این فیلم تصمیم دارند تا شخصیت هایی را وارد داستان کنند که سرانجام به بعد حیوانی تبدیل می شوند .  اما در کل Rhino دومین شخصیت Badman داستان خواهد بود که اولی کارکتر  Electro با بازی Jamie Foxx می باشد .

دیگر ستارگان این فیلم Andrew Garfield, Emma Stone, Dane DeHaan و Shailene Woodley می باشند . همینطور بر طبق اخبار منتشر شده Felicity Jones  نیز به جمع بازیگران بپیوندد که هنوز نقشی برای ان مشخص نشده است ، که براساس بسیاری از شنیده ها ممکن است با کارکتر Black Cat وارد داستان شود .

The Amazing Spider-Man 2 در تاریخ دوم می ۲۰۱۴ اکران خواهد شد .

slice_paul_giamatti_01

slice_paul_giamatti_01

Amazing-Spider-Man-Rhino-Charging

felicity-jones1

Black_Cat_and_Spider_Man_by_ejimenez

کپی برداری و نقل تمام یا قسمتی از این مطلب به هر شکل (از جمله برای همه نشریه ها، وبلاگ ها ، پیج ها و سایت های اینترنتی) بدون ذکر دقیق کلمات “منبع: سایت آریافیلم” ممنوع است و شرعا حرام و شامل پیگیرد قضایی می شود

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن