اخبار فیلم

اخباری از Iron Man 4 تا دو کارکتر جدید The Avengers 2

فیلم مهم Iron Man 3 از دیروز در لس انجلس اکران خودش را اغاز کرد و به نوعی می توان گفت که تمام اشخاص شناخته شده از دنیای Marvel در فرش قرمز ان شرکت داشتند . مسلما در فرش قرمز اینگونه فیلمها مخصوصا برای اینچنین فیلمی ، وقت زیادی برای مصاحبه و پرسیدن سوال های مهم نیست اما با این وجود تعدادی از بازیگران و افراد مهم از کمپانی مارول صحبت های مهمی در این مراسم کردند . به عنوان مثال Gwyneth Paltrow بازیگر سری فیلمهای مرد آهنی اعلام کرد که فکر نمی کند هرگز فیلمی بنام Iron Man 4 ساخته شود و Joss Whedon نیز توضیحات بیشتری نسبت به پروژه ی The Avengers 2 کرد که برطبق گفته های وی ، در این فیلم دو کارکتر جدید را مشاهده خواهیم کرد .

همانطور که می دانیم ستاره ی فیلمهای مرد آهنی Robert Downey Jr با کمپانی بزرگ مارول برای حضور در ۶ فیلم قرارداد بسته بوده است که (البته حضور کوتاهش در فیلمی مانند The Incredible Hulk نیز محسوب می شود) و زمانیکه وی در The Avengers 2 نیز حضور پیدا کند ، قرارداد Robert Downey Jr با این کمپانی به اتمام خواهد رسید . و در گذشته نیز یکی از تهیه کنندگان کمپانی Marvel بنام Kevin Feige در مصاحبه ای اعلام کرده بود که انها برای  فیلمهایشان مانند رویکرد سری فیلمهای James Bond عمل خواهند کرد و اگر زمانی Downey Jr حضورش در این فیلم به اتمام برسد ، شخص دیگری بجای او خواهد امد . اگرچه Gwyneth Paltrow در فرش قرمز فیلم Iron Man 3 در مصاحبه ای مشخص کرد که “: فکر نمی کنم که فیلم دیگری با عنوان Iron Man 4 ساخته شود ، من فکر می کنم که پروژه ی Iron Man دیگر با این فیلم به اتمام رسیده است “.

حالا اگر از موضوع فیلم مرد آهنی بگذریم ، صحبت های Joss Whedon کارگردان و نویسنده ی فیلم The Avengers نیز در نوع خودش جالب می باشد . وی درباره ی روند پیشرفت فیلمنامه ی The Avengers 2 اعلام کرد که ، فیلمنامه ی این فیلم بطور کامل به اتمام رسیده است و وی در حال صحبت با بازیگران می باشد . وی همچنین افزود که داستان بسیار خوبی در دست دارد و می داند که در این فیلم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد . و از انجا برایتان گفتیم قراراست دو کارکتر جدید به فیلم The Avengers 2 اضافه شوند ، Joss Whedon نیز در اینباره گفت “:  در داستان من دو کارکتر جدید نیز حضور دارند ، این دو از کارکترهای مورد علاقه ی من در داستان های کمیک بوک مارول می باشند و انها در اصل خواهر و برادر می باشند “.

با این اطلاعات Joss Whedon درباره ی این دو کارکتر جدید ، بنظر می رسد که وی در مورد Quicksilver و Scarlet Witch صحبت می کند ، که در داستان های کمیک بوک Marvel این دو خواهر و برادر دو قلو می باشند . در اخر بزودی خبرهای جدیدترین از این کمپانی و برنامه های این کمپانی خواهیم شنید و این اخبار را می توانید از سایت ما چک کنید .

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۶ نظرها

    1. احتمال اینکه هرگز نشازن بسیار پایینه اما امکان داره برای مدتی
      دست با ساختش نزنن . مانند کارکتر هالک که تا پس از انتقام جویان 2 فیلمی برایش نخواهند ساخت و یا احتمال دارد ، بازیگر دیگری بجای رابرت جونیورز برای فیلم مرد اهنی انتخاب شود .

  1. به نظر من آیرون من دیگه کافیه، چون بین طزفداران اونجرز، جایگاه خاصی نداره…
    اونجرزها محدود به این چند کاراکتر نیستن، و به نظر من از موازی کاری با X-men دست بردارند تا هم از ابر شرور ها بیشتر استفاده بشه و هم شخصیت های پرطرفدار مانند Ghost rider,The Summers,Fantastic4,Dr.Strange,Daumon Hellstorm,Satana… وتعداد بسیار زیاد کاراکترهایی که شخصیت تیره تری نسبت به آیرون من دارند، استفاده بشه…و البیته پرطرفدارترین شخصیت مانند کاپیتان آمریکا باید داستان پخته تری داشته یاشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن