اخبار روز سریالهاتمدید و کنسلیمعرفی سریال

احتمال پایان Stranger Things در ۴ فصل

قرار است Netflix در ۲۷ اکتبر امسال برای هالووین فصل دوم سریال Stranger Things را پخش کند. سازندگان این سریال، Matt و Ross Duffer در آخرین صحبتهاشون از برنامه ریزی برای فصل ۳ و احتمال پایان سریال در فصل ۴ خبر دادند…

به گزارش آریافیلم، Ross Duffer اعلام کرده : ما برنامه ریزی کردیم که این سریال ۴ فصل داشته باشه و قراره این بچه ها ، از این شهر لعنتی بزنن بیرون و سخته برامون که بخوایم هر سال یه بلایی سر اینها بیاریم همین ۴ فصل کافیست.

فصل دوم یک سال بعد از بازگشت Will اتفاق می افتد و همه چیز به نظر عادیست ولی تاریکی درست در زیر سطح شهر در کمین است و Hawkins را تهدید میکند ، سال ۱۹۸۴ است و همچنان مردم در ترس همان آزمایشگاه و دمیوگورگن به سر میبرند… Will Byers از دنیای وارونه فرار کرده ولی همچنان موجودی بزرگ تر و شوم تر همه را تهدید میکند.

بازیگرانی چون Winona Ryder ، David Harbour ، Finn Wolfhard ، Millie Brown ، Gaten Matarazzo ، Noah Schnapp ، Natalia Dyer ، Cara Buono ، Charlie Heaton و Matthew Modine در فصل دوم این سریال حضور دارند. همچنین بازیگرانی جدیدی مثل Sadie Sink و Dacre Montgomery در این فصل دوم این سریال نقش افرینی میکنند.

عکس هایی از فصل اول این سریال رو با هم میبینیم:

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن