اخبار روز سریالهااخبار سریالتمدید و کنسلی

احتمال ساخت فصل دوم سریال ۱۳ Reasons Why قوت گرفت

سریال ۱۳ Reasons Why در همین مدت کمی که از اتمام آن می گذرد توانسته نشان دهد که طرفداران زیادی دارد و محبوبیتش خیلی بیتشر از آن است که تصور می شد. با اینکه از قبل گفته شده بود این سریال در یک فصل ساخته می شود و بعد از آن داستان سریال تمام می شود ولی خیلی منتظر شنیدن خبر تمدید ۱۳ Reasons Why از سوی شبکه Netflix هستند. حالا خبر هایی منتشر شده که به نظر می رسد این گروه به خواسته ی خود رسیده اند.

به گزارش آریافیلم، در یکی دو هفته ی گذشته اتفاقاتی رخ داده و مسایل جوری پیش می رود که به نظر می رسد باید منتظر یک فصل دیگر از  ۱۳ Reasons Why سریال محبوب این روز های شبکه Netflix باشیم. چند هفته پیش سایت  The Hollywood Reporter گزارش داده بود که نویسنده ی اصلی کتاب ۱۳ Reasons Why که منبع ساخت این سریال هم بود به دنبال نوشتن ادامه ی داستان آن است و حالا سایت  Deadline کمی مطمئن تر خبر می دهد که این سریال درام قرار است دوباره برگردد.

علاوه بر این ها دلیل دیگری هم هست که ما را مطمئن تر می کند و آن انصراف Ross Butler بازیگر نقش Zach از سریال از سریال دیگری است که در آن بازی می کند، سریال Riverdale که محصول شبکه ی CW است و دلیلی که برای این مسئله بیان شده مشکلات زمانبندی ساخت و فیلمبرداری سریال است که در نتیجه احتمالا Butler می خواهد تمرکز اصلی خود را روی ۱۳ Reasons Why بگذارد.

در فصل اول سریال دیدی که Dylan Minnette’s Clay نوار های ضبط شدهی دوست و هم کلاسی اش، Hannah را به ترتیب گوش می دهد تا به تمام دلایلی که باعث شدند او خودکشی کند پی ببرد. اما نکته ای که وجود دارد در پایان سریال بعضی نکات مبهم ماندند که این راه را برای ادامه داستان باز می گذارد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۳ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن