اخبار روز سریالهااخبار روز فیلمها

احتمال دارد ساخت فیلم Deadwood سال آینده شروع شود

طبق جدیدترین اخبار گفته شده که قرار است روند ساخت فیلم سینمایی مورد انتظار Deadwood در پاییز ۲۰۱۸ شروع خواهد شد اما شبکه HBO هنوز در این رابطه صحبتی انجام نداده است و این خبر هنوز تایید نشده است. David Milch فیلمنامه فیلم را نوشته است و قرار است داستان های سریال که پس از سه فصل کنسل شد را به پایان برساند.

این سریال از سال های ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۶ توسط HBO پخش شد و شدیدا مورد استقبال هواداران قرار گرفت و هواداران از همان موقع خواهان دنباله آن بودند.

ستاره سریال، Ian McShane در این رابطه گفت: “نشانه هایی از تمایل HBO برای ساخت این فیلم وجود دارد و فیلمنامه اش نیز نوشته شده است. مسئله این است که باید پیشنهاد ساخت آن را بدهند. احتمالا تا پایان سال ساخت فصل جدید American Gods را شروع نخواهیم کرد پس در این زمان می‌توانم ساخت Deadwood را شروع کند اما باید همه در کنار یکدیگر جمع شویم. مطمئنم که شبکه فقط به دنبال پیدا کردن زمان مناسب برای ساخت سریال است و قطعا قصد ساخت آن را دارد.”

وقتی که شبکه HBO این سریال را پس از سه فصل ۱۲ قسمتی کنسل کرد، Milch قصد داشت دو فیلم درباره Deadwood بسازد و پایان بندی مناسبی برای رقابت بین Sheriff Seth Bullock و Al Swearengen بسازد. بازیگران این سریال عبارت اند از Ian McShane، Timothy Olyphant، Molly Parker، Jim Beaver، W. Earl Brown، Dayton Callie، Kim Dickens، Dora DuFran، Brad Dourif، Anna Gunn، John Hawkes و Jeffrey Jones.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن