اخبار روز فیلمهامصاحبهکامیک کان

کامیک کان ۲۰۱۸: احتمال حضور Spider-Man در دنیای Venom به گفته سازندگان

Ruben Fleischer کارگردان فیلم Venom به همراه بازیگر نقش اصلی Tom Hardy روز جمعه به حاضران در مراسم کامیک کان امسال قول دادند در این فیلم شامل خونریزی های زیادی خواهند بود.

Fleischer گفته برخلاف دیگر قهرمان های ژانر ابرقهرمانی، این فیلم داستان شخصیتی خشن تر و پیچیده تر را روایت می کند و نسبت به فیلم های دیگر Marvel خشونت بیشتری خواهد داشت. او همچنین گفته در این فیلم هیچ قهرمانی به معنای واقعی کلمه وجود ندارد.

Venom داستان Eddie Brock یک روزنامه نگار را روایت می کند که میزبان یک سیمبیوت فضایی در بدنش شده است و باعث می شود او از توهم های سختی رنج ببرد. وقتی Brock به موجود عجیب و غریب Venom تبدیل می شود، به گوشت انسان علاقه مند شده و رقبایش را تکه تکه می کند. در جایی هم او به یکی از دشمنانش می گوید آن قدر او را له خواهد کرد تا هیچ چیزی از او باقی نماند.

Hardy گفته به این دلیل شیفته این شخصیت شده که پسرش به شدت Venom را دوست دارد. او گفته فیلم های دیگر او مثل The Revenant برای تماشای پسرش مناسب نیستند. Hardy با طعنه می گوید:

پس این دفعه دوست داشتم کله آدم ها رو از بدنشون جدا کنم.

Sony امید زیادی به Venom دارد، فیلمی که آن ها امیدوارند در دنیایی مرتبط با Spiderman اتفاق بیفتد، دقیقا همان کاری که Marvel با فیلم های Avengers انجام داد. Fleischer همچنین گفته در این فیلم سیمبیوت های دیگری مثل Riot هم حضور دارند که رقیب اصلی Venom است و از او قوی تر هم هست.

Fleischer گفته:

ما با این فیلم میخوایم دنیای بزرگی رو راه اندازی کنیم، امیدواریم بتونیم از همه شخصیت های این دنیا استفاده کنیم.

آیا این به این معناست که Spider-Man هم قرار است مقابل Venom قرار بگیرد؟

Hardy می گوید به این قضیه امیدوار است، البته او آماده است با Tom Holland بازیگر Spider-Man خارج از فیلم هم مبارزه کند. او در این باره گفته:

من اون رو به مبارزه می طلبم!

Venom در تاریخ ۵ اکتبر (۱۳ مهر) در سینماها اکران خواهد شد.

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن