اخبار فیلم

احتمال حضور Black Cat در The Amazing Spider-Man 2

 

در روزهای گذشته اعلام کردیم که کمپانی Sony تاریخ اکران های The Amazing Spider-Man 3 و The Amazing Spider-Man 4  را تایید کرد و قسمت دوم این دنباله نیز در حال حاضر در شهر نیویورک آمریکا به کارگردانی Marc Webb در حال ساخت می باشد . تا به اینجا نیز تصاویر بسیاری از کارکتر های این فیلم از جمله کارکتران منفی Electro با بازی Jamie Foxx و Rhino با بازی Paul Giamatti به همراه بازیگر تازه ی این قسمت Shailene Woodley در نقش Mary Jane Watson معروف منتشر کردیم ، اما حال در مورد یکی دیگر از کارکتر محبوب کمیک بوک Spider-Man صحبت خواهیم کرد که امکان دارد در این قسمت مشاهده کنیم . Felicity Jones مدت کوتاهی می باشد که به این پروژه اضافه شده است اما هنوز کارکتر وی مشخص نشده است و این سوال بسیاری می باشد که وی چه کارکتری را در The Amazing Spider-Man 2 خواهد داشت که همچنین امکان دارد به قسمت های بعدی بکشد .

در توضیحات ادامه امکان اسپویلر فیلم وجود دارد : از همان ابتدا که شایعات اضافه شدن Felicity Jones به پروژه ی The Amazing Spider-Man 2 منتشر شد ، بسیاری فکر کردند که بالاخره کارکتر محبوب Felicia Hardy aka و یا Black Cat را در دنیای سینمای مرد عنکبوتی خواهند دید . Felicity Jones به تازگی در فیلم Breathe In نیز حضور داشته است و زمانیکه در مصاحبه ای از وی در مورد کارکتر Black Cat پرسیده شد ، او جواب مشخصی نداد و انرا انکار هم نکرد .

بنابراین باید تا اخبار جدیدتر منتظر ماند اما چندان جای تعجب هم نیست که در فیلم The Amazing Spider-Man 2 ناگهان مشاهده کنیم که Felicity Jones تبدیل به Black Cat شده است و البته به دو دلیل نیز این امکان وجود دارد. اول اینکه کمپانی Sony همانقدر که کارکتر Spider-Man یکی از مورعلاقه ترین پروژه هایش می باشد بنابراین بیشتر علاقه دارد تا کارکتر های جدید و محبوبی مانند Black Cat را وارد داستان کند و دلیل دوم اینکه بدن و فرم Felicity Jones کاملا به مشخصات Black Cat در داستان های کمیک بوک شبیه می باشد و لازم به ذکر می باشد که در گذشته اعلام کردیم که نویسنده و کارگردان سه گانه ی قبلی Sam Raimi تصمیم داشت با ساخت Spider-Man 4 این کارکتر را وارد فیلمش کند .

فیلم The Amazing Spider-Man 2 در تاریخ ۲ می ۲۰۱۴ بصورت سه بعدی اکران می شود .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن