اخبار روز فیلمهامصاحبه

کارگردان فیلم ونوم (Venom): احتمال انتشار یک نسخه بدون رده سنی از فیلم

همین چند روز پیش بود که در اینجا به شما خبر دادیم فیلم ونوم (Venom) رده سنی PG-13 (بالای ۱۳ سال) خواهد داشت، اما طرفداران اصلا نگران نباشند چون قرار است یک نسخه خشن تر از فیلم هم منتشر شود. ونوم در ابتدا قرار بود نسخه ای خشن و با ریت R از این شخصیت باشد، اما استودیوی سونی پیکچرز (Sony Pictures) و کارگردان روبن فلیشر (Ruben Fleischer) هنگام تولید فیلم از این تصمیم عقب نشینی کردند، آن هم به دلیل اینکه ممکن است بخواهند با فیلم های مرد عنکبوتی (Spider-Man) با بازی تام هالند (Tom Holland) که رده سنی PG-13 دارند کراس‌اوری داشته باشند، که البته به این بستگی دارد که استودیوی مارول (Marvel Studios) با این کار موافقت کند.

پس ما می دانیم که ونوم در ۵ اکتبر با رده سنی PG-13 در سینماها اکران خواهد شد، اما فلیشر در مصاحبه ای جدید اعلام کرده احتمال انتشار یک نسخه بدون رده سنی نیز برای این فیلم وجود دارد:

من هیچ چیزی رو غیرمحتمل نمی دونم. باید ببینیم مردم چه واکنشی نسبت به فیلم دارن. بنابراین احتمال هر چیزی وجود داره.

این بدان معناست که احتمالا فلیشر و تیم سازنده، صحنه هایی را فیلمبرداری کرده اند که وارد رده سنی R می شود، مانند کاری که جیمز منگولد (James Mangold) با فیلم ولورین (The Wolverine) انجام داد. این مانند ساخت یک فیلم با رده سنی R نیست، اما انگیزه ای برای طرفداران است تا نسخه بدون رده سنی فیلم را در خانه تماشا کنند.

فلیشر در مورد نسخه اکرانی در سینماها نیز گفته فیلم ونوم از نظر خشونت کاملا با دیگر فیلم های کامیک بوکی متفاوت است:

وقتی که قرار شد من فیلم رو بسازم، می خواستم فیلم از نظر لحن کاملا متمایز باشه، و می خواستم یک فیلم کامیک بوکی تاریک تر، خشن تر و عجیب تر بسازم که المان وحشت رو هم داشته باشه، که ذات این شخصیت توی کامیک بوک هاست. اینا جنبه های اصلی بودن: تاریک تر، خشن تر، عجیب تر. به نظرم تام هاردی (Tom Hardy) همه این ویژگی ها رو در خودش داره. ترکیب تام، شخصیت ونوم و شکل ظاهری فیلم، که همون طور که گفتم خشن و عجیب هستن، کاملا از این دنیا سرچشمه می گیرن.

در همین مصاحبه فلیشر تایید کرد فیلم ونوم یک سکانس پس از تیتراژ‌ دارد، بنابراین پس از تماشای فیلم، منتظر سکانس پس از تیتراژ آن نیز باشید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن