متفرقه

آیا Eva Green به جمع بازیگران Dumbo میپیوندد؟

به نظر میاد که Eva Green در یکی از آثار های کلاسیک دیزنی،جایی داشته باشه. به نقل از Deadline ، عوامل Dumbo با این بازیگر یعنی Eva Green  در حال مذاکره برای پیوستنش به جمع بازیگران انیمیشن Dumbo که توسط Tim Burton کارگردانی میشه،هستن.
این نباید غافلگیر کننده باشه که Tim Burton بخواد با بازیگری کار کنه،که از کار کردن با اون لذت ببره. و Eva Green نقش های برجسته ایی در DARK SHADOWS و MISS PEREGRINE’S HOME FOR PECULIAR CHILDREN داشته. هرچند هنوز معلوم نیست که Eva Green میخواد کدوم نقش رو در Dumbo بازی کنه،اما طبق چیزی که Deadline  گفته، Eva Green رو برای ایفای یکی از ۳ نقش اصلی بزرگسال در نظر گرفتن.

تهیه کننده این اثر گفته که دارن توی مذاکرات خوب پیش میرن،اما به نظر میرسه که اونا نمیتونن به همین راحتی ها یه بازیگر رو واسه ی این اثر جذب کنن.به Will Smith یک نقش برای بازی کردن توی این پروژه داده بودن،اما بعدها Will Smith به خاطر مشکلاتی که داشت،اعم از مشکلات حقوق و شلوغ بودن برنامه هاش،این نقش رو پس زد. گفته ها حاکی بر اینه که Will Smith به این پروژه علاقه هم داشته. همچنین گزارش شده که نقش شرور این اثر رو به Tom Hanks پیشنهاد داده بودن،اما اون به خاطر GREY HOUND که یک درام مربوط به جنگ جهانی دوم هست،این نقش رو رد کرده. اون تصمیم گرفت که در عوض نقش  یه افسر نیروی دریایی به اسم Greyhound که دستور میده و با دشمن ها و شک خودش مبارزه میکنه،بازی کنه. Variety همچنین اضافه کرد که به Chris Pine هم اخیرا یک نقش برای بازی در این اثر پیشنهاد شده.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن