اخبار فیلم

آغاز فیلمبرداری Aquaman و انتشار لوگوی رسمی این فیلم

شرکت Marvel در حال حاضر روز های شلوغی را سپری می کند اما شرکت رقیب هم آرام ننشسته! کمپانی Warner Bros هم برای امسال و سال آینده فیلم های زیادی از دنیای DC برای اکران در دست دارد و حتی می توان گفت از Marvel هم روز های شلوغ تری دارند. این کمپانی برای امسال دو فیلم Wonder Woman و Justice League را برای اکران در دست دارد و سال آینده هم فیلم های Aquaman و The Flash اکران خواهند شد.

به گزارش آریافیلم، در اتفاقی تازه کمپانی Warner Bros در روزی که فیملبرداری Aquaman آغاز شده به طور رسمی از لوگو و نماد این فیلم رونمایی کرده است. Jason Momoa بازیگر نقش اول و قهرمان Aquaman اولین بار در همین نقش در فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice یک حضور کوتاه داشت، فیلمی به کارگردانی Zack Snyder که در آن قهرمان های دیگر کتاب های کمیک که قرار است هر کدام فیلم جداگانه ای هم داشته باشند حضور داشتند.

Momoa در نقش Arthur Curry و در فیلم Justice League به کارگردانی Snyder حضور خواهد داشت، فیلمی که امسال اکران می شود. در این فیلم مجموعه ای از قهرمان ها حضور دارند شامل Wonder Woman با بازی Gal Gadot و Batman با بازی Ben Affleck و The Flash با بازی Ezra Miller در آخر Cyborg با بازی Ray Fisher .

به این ترتیب بعد از فیلم Justice League باید شاهد حضور Momoa در فیلم ابر قهرمانی Aquaman باشیم، فیلمی که کارگردانی آن بر عهده ی James Wan خواهد بود. پیش تولید این فیلم از چندی پیش در حال انجام بود و که حالا Wan در توییتر خود اعلام کرده فیلمبرداری این فیلم آغاز شده و پس از آن هم از لوگوی Aquaman توسط Warner Bros رونمایی شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن