اخبار روز فیلمها

آغاز فیلمبرداری فیلم Godzilla 2 : اعلام اسامی بازیگران و عوامل

فیلم Godzilla یکی از فیلم هایی است که در سال ۲۰۱۴ اکران شد و توانست به فروش خیلی خوبی دست پیدا کند، این فیلم که با بودجه ی ۱۶۰ میلیون دلاری ساخته شده بود توانست ۵۲۹ میلیون دلار فروش داشته باشد و خیلی زود تصمیم سازندگان فیلم این شد که دنباله ای برای آن بسازند. حالا جزییاتی درباره ی Godzilla 2 توسط شرکت های سازنده منتشر شده است.

به گزارش آریافیلم، ساخت فیلم Godzilla 2 در شهر Atlanta حالا رسما آغاز شده و کمپانی های Warner Bros و Legendary Pictures تاریخ رسمی اکران فیلم را اعلام کرده اند.

پیش از این گزارش هایی بود مبنی بر اینکه اسم این فیلم Godzilla: King of the Monsters خواهد بود و تقریبا این اسم رسمیت پیدا کرده بود اما روز گذشته و با انتشار اخبار و جزییات درباره ی فیلم و تاریخ اکران متوجه می شویم که فیلم اسمی ندارد و به آن فقط Godzilla 2 گفته می شود. این مسئله یعنی که احتمالا Warner تصمیم به تغییر نام فیلم گرفته است.

Godzilla 2 درواقع پروژه ی بعدی Warner و Legendary در راستای ساخت یک دنیای هیولایی می باشد و قرار است به مجموعه ی فیلم های Godzilla ساخت سال ۲۰۱۴ به کارگردانی Gareth Edwards، فیلم Kong: Skull Island به کارگردانی Jordan Vogt-Roberts و فیلمی که تا چند وقت دیگر اکران خود را آغاز می کند، Godzilla vs. Kong اضافه شود.

Michael Dougherty کارگردانی فیلم را بر عهده دارد و قرار است آن را بر اساس فیلمنامه ای از Zach Shields بسازد که درواقع بعد از فیلم Krampus این همکاری دوم Dougherty و Shields می باشد.

همچنین از بازیگران فیلم Ken Watanabe و Sally Hawkins از فیلم اول و در نقش قبلی خود حضور دارند و در کنار آن ها Vera Farmiga و Kyle Chandler و Millie Bobby Brown به ایفای نقش می پردازند.

“همچنین داستان این فیلم درباره ی مقابله ی گروهی است که در تلاشی قهرمانانه سعی می کنند با این هیولای غول پیکر مقابله کنند و …”

اخبار بیشتر درباره ی این فیلم را از طریق ما دنبال کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن