اخبار روز سریالها

آخرین خبرها از فصل هشتم سریال American Horror Story

Ryan Murphy  خالق سریال American Horror Story، صحبتهای زیادی درباره فصل هشتم این سریال کرده و اطلاعاتی درباره فصل جدید این سریال داده که مهم ترین این اطلاعات عبارتند از: Evan Peters  نقش یک آرایشگر کمدی رو بازی میکنه، Joan Collins  در نقش مادربزرگ اون ظاهر میشه و اتفاقات سریال از الان ۱۸ ماه جلوتره.

به گزارش آریافیلم ، در ادامه فصل کاملا سیاسی قبل که برداشت های زیادی از واقعیت داشت، Murphy گفته: “فصل جدید لزوما اونقدر واقعی و منطقی نخواهد بود و اغراق بیشتری خواهد داشت. ما یک جورایی داریم به Asylum و Coven برمیگردیم، مضمون همینه.”

بعدش Murphy یک بازی با گروه AHS انجام داد که هر کی میتونست هر سوالی راجع به فصل جدید بپرسه، به جز این سوال “من در اون حضور دارم؟” تا حالا ما میدونیم که علاوه بر Peters و Collins، Sarah Paulson  (معلومه) و Kathy Bates هم برمیگردن. وقتی این سوال پرسیده شد که Anjelica Huston هم میتونه عضوی از گروه بازیگری فصل هشتم باشه، Murphy گفت: “مشغول صحبت هستیم، من عاشق اونم.”

Murphy اعلام کرد که فیلمبرداری فصل جدید از ژوئن آغاز میشه اما عنوان شایع شده “Radioactive” رو تائید نکرد. همچنین گفت که سه نفر از شخصیت های اصلی، زنان اقلیت هستن و Peters نقش یک آرایشگر رو بازی میکنه (بعد از اینکه Peters سوالی درباره کلاه گیس پرسید). باید دقت داشت که نقش خیلی ساده تری برای Peters خواهد بود، نسبت به نقشی که در Cult داشته.

با اینکه Murphy به تازگی قرارداد بزرگی با Netflix امضا کرده، اما هنوزم کاملا به تعهد سریال American Horror Story  به FX پایبنده. هرچند به تازگی هم گفته که فصل چهارم از American Crime Story  دیگه بر روی Monica Lewinsky متمرکز نخواهد بود و اونا به دنبال موضوع دیگه ای برای داستان هستن (که ممکنه آینده سریال رو با تردید رو به رو کنه). اما فعلا طرفداران American Horror Story میتونن مطمئن باشن که این سریال هنوزم ادامه داره و توی این مدت، بهتره فصل فعلی و کمتر اهمیت داده شده American Crime Story رو نگاه کنن.

سریال American Crime Story

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن