اخبار روز سریالهاتمدید و کنسلی

آخرین اخبار تمدید و کنسلی سریالهای : Rectify ، Hannibal ، Person of Interest و …

به گزارش آریافیلم ، SundanceTV اولین سریال اورجینال و ریت قویِ خودش Rectify را برای فصل چهارم تمدید کرد تا این فصل که پاییز آینده پخش خواهد شد آخرین فصل این سریال باشد. جالبه که Ray McKinnon سازنده ی سریال میگه حتی قسمت پایانی هم پایان داستان نخواهد بود ، بیشتر از این نمیشه شرح داد ماجرا رو و بعد از پایان سریال میشه در نظر گرفت که شخصیت ها هنوز زنده اند و دارن به زندگی ادامه میدن…

در دیگر خبرها نیز BET سریال Being Mary Jane را برای فصل چهارم تمدید کرد و شبکه TV Land نیز سریال Younger را برای فصل سوم تمدید کرد و Comedy Central نیز Broad City را برای فصل چهارم و پنجم تمدید کرد.

TNT نیز اعلام کرد سریال کاراگاهی Rizzoli & Isles با پایان فصل هفتم به پایان خواهد رسید و در تازه ترین اظهار نظر J.J. Abrams هم اعلام کرد Person of Interest دیگر تمدید نخواهد شد ، خبری که بارها سایر عوامل سریال در این مدت به اون اشاره داشته اند.

Bryan Fuller سازنده ی سریال محبوب Hannibal نز اعلام کرده هنوز دنبال کار ادامه ی این سریال است و چشم به رمان Silence of the Lambs برای ادامه سریال دارد و این در حالیست که دو بازیگر اصلی سریال Dancy روی پروژه ی The Path و Mads Mikkelsen نیز Rogue One: A Star Wars Story  و خودِ Fuller نیز مشغول پروژه ی American Gods می باشد!

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن