اخبار روز فیلمهاتاریخ اکران های جدید

آخرین اخبار تاریخ اکرانهای فیلمها : King Arthur ، Annabelle 2 ، Cloverfield 3 ، دنباله Spider-Man: Homecoming و Bad Boys 4

در این پست نگاهی می اندازیم به آخرین تغییرات در تاریخ اکران فیلمهای روز دنیا و از کمپانی Warner Bros شروع میکنیم که تغییراتی رو در تقویم سال جدید میلادی خودش داده…

به گزارش آریافیلم ، King Arthur ـه Guy Ritchie که به تازگی اولین تریلر اون منتشر شده است از اکرانی زمستانیِ March 24 به بهاری ۱۲ می تغییر کرد تا به رقابت Guardians of the Galaxy, Vol. 2 ای برود که هفته قبل از آن اکران خواهد شد.

داستان فیلم نیز ماجرای Arthur جوان (با بازی Charlie Hunnam) است که بدون دانستن اصل و نسب خود از معابر  Londonium همراه با خدمه اش عبور می کند ،زمانی که او شمشیر Excalibur را در دست میگیرد به قدرت آن پی میبرد و از طرفی با مخالفت زنی مرموز به نام  Guinevere (با بازی Àstrid Bergès-Frisbey) روبرو می شود .حال آرتور باید یاد بگیرد تا استاد استفاده از آن شمشیر بشود ،شیطان درون خود را شکست داده ،با Vortigern ظالم (Jude Law) که والدین او را به قتل رسانده رو در رو شود و پادشاهی خود را پس بگیرد .

king-arthur-legend-of-the-sword-charlie-hunnam-slice-600x200


فیلم Annabelle 2 نیز با سه ماه تاخیر از ۱۹ می به ۱۱ آگوست تغییر کرد تا رقیب فیلم Baby Driver ـه Edgar Wright شود و حتما میدونید که Annabelle 2 میتونه موفقیت دیگری برای David F. Sandberg ـه فیلمساز بعد از فیلم خوش ساخت ، کم بودجه و پرفروش Lights Out باشه.

کمپانی Paramount نیز تاریخ اکران سومین قسمت از سری فیلمهای  Cloverfield که  هنوز نامی انتخاب نشده است را برای October 27, 2017 آماده اکران اعلام کرد.

۱۰-cloverfield-lane-poster-slice-600x200 ۱۰-cloverfield-lane-poster


در نهایت میرسیم به Sony و دنباله ی Spider-Man: Homecoming  که به تازگی اولین تریلر کامل قسمت اول اون منتشر شده است و ساعاتی پیش July 5, 2019 برای اکران دومین قسمت اون تعیین شد و گویا Bad Boys 4 ـه Will Smith , Martin Lawrence نیز گفته میشه در همان هفته اکران خواهد شد.

bad-boys-will-smith-martin-lawrence captain-america-civil-war-spider-man-slice-600x200

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن